ČeštinaDeutschEnglish
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ubytování U Novotných - Sklenařice

Ubytování U Novotných - Sklenařice

 

Kontaktní údaje:

Adresa:       č.p.91 Sklenařice

Město:        Sklenařice, pošta Jablonec nad Jizerou 512 43

Telefon:       +420 603 792 461

Email:          This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

 

Poloha a dosažitelnost:
Rodinný dům leží v západních Krkonoších, v blízkosti Vysokého nad Jizerou (1,5km), Jablonce nad Jizerou (3km), Harrachova (15km) v malé horské vesnici Sklenařice. Domek je umístěn na klidném místě mimo hlavní silnici s krásným výhledem na hřebeny Krkonoš. Ideální pro rodiny s dětmi. Vhodné místo pro horskou turistiku, jízdu na kolech, v zimě sjezdové lyžování, běžky. Cestu zjistíte snadno v níže uvedené mapě. Výchozí bod je restaurace Mexiko, odkud je dům dostupný z odbočky asi 200m nahoru po lokální asfaltové cestě.

Vybavení a služby:
K dispozici je jeden pokoj v přízemí (1 x 4 lůžka), satelitní televize, internetové připojení zdarma, koupelna, WC, vybavená kuchyň s lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, sklokeramickou deskou. Parkování před domem. Možnost využití dětského pískoviště a houpačky se skluzavkou. Stravování vlastní nebo v nedaleké restauraci Mexiko. Možnost zapůjčení venkovního grilu. Ubytování domácích mazlíčků není možné.

Ceník

Ceny za ubytování:        200,- Kč/osoba/noc

Poplatek MÚ Vysoké:      10,- Kč/osoba/noc

Rekreace a služby v okolí:

Zimní aktivity: blízko se nachází lyžařský areál Šachty a Větrov, k dispozici 6 lyžařských vleků, 7 sjezdových tratí různé náročnosti s umělým zasněžováním, možnost večerního lyžování (2 sjezdovky s osvětlením). Pro děti je ideální místní vlek Metlák se snowtubingovou dráhou (200m). Další lyžařské areály v okolí: Paseky nad Jizerou 5km, Rokytnice nad Jizerou 10km, Rejdice 3km, Harrachov 16km. Běžecký ráj v blízkých Jizerských horách, běžecké tratě naproti areálu Šachty zasněžovány, nebo lesní tratě okolo rozhledny Štěpánka. Možnost nastoupit do běžecké trasy hned u domu. Krytý bazén a sauna v Jilemnici, Aquapark Babylon v Liberci. Squash a badminton v Semilech.

Letní aktivity: Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, možnost koupání v Jablonci n/J, tenisové a volejbalové kurty ve Vysokém n/J, lanové centrum, bobová dráha a Mumlavské vodopády v Harrachově, nedaleká rozhledna Štěpánka, Bozkovské jeskyně, v Českém ráji je zámek Sychrov, Velký Rohozec, obec Malá Skála nebo zřícenina hradu Trosky, zologická a botanická zahrada v Liberci, Smědava, nádrž Souš a sklářská obec Jizerka v Jizerských horách, Stezka česko-polského přátelství a pramen Labe v Krkonoších.

Additional Info

  • Adrdress: č.p.91 Sklenařice
  • Město: 512 11 Vysoké nad Jizerou
  • Phone: +420 603 792 461
  • Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it