ČeštinaDeutschEnglish
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Ubytování Bartonička

 Ubytování Bartonička Vám nabízí levné ubytování v jihozápadních Krkonoších ve Vysokém nad Jizerou. Wi-fi zdarma. Na každém pokoji vlastní sociální zařízení! Sauna - po předchozí domluvě, kuchyň, společenská místnost s TV, vana, gril, stolní tenis, venkovní posezení u domu, stolní fotbal, billiard a šipky. V blízkosti vleky Kamenec (300 m) a Šachty. Nabízíme slevu 10% na jízdenky ve skiareálech Kamenec a Šachty. Nabízíme Vám levné ubytování ve Vysokém nad Jizerou - Horní Tříči v jihozápadních Krkonoších, a to pouhých 300 metrů od lyžařského areálu Kamenec.

To, že nabízíme levné ubytování, není jen fráze – svědčí o tom ceny od 180,- do 275,- Kč za osobu a noc. Dětem poskytujeme nemalé slevy (až 60%), ovšem nejen jim – aktuální slevy najdete na našich stránkách (http://www.ubytovani.bartonicka.cz).

 

 Zbývá dodat, že tato cena je konečná a zahrnuje ubytování, ložní prádlo, pobytový poplatek a veškeré energie. 

Maximální kapacita našeho ubytovacího zařízení, které se nachází v uzavřeném prvním patře rodinného domu, činí 18 osob. Našim hostům je k dispozici pět pokojů (dva trojlůžkové a tři čtyřlůžkové a jedna dětská postýlka) a společenská místnost  s vybavenou kuchyní. Na každém z pokojů se nachází sprcha, umyvadlo a WC. Je možné využít i šesté koupelny s vanou (na rozdíl koupelen na pokojích se do ní vstupuje z chodby), kterou ocení především hosté s menšími dětmi.

Kuchyň, o níž již byla řeč, je skutečně velmi dobře vybavena (např. dva sporáky, dvě rychlovarné konvice, kávovar, mikrovlnka, toustovač, utěrky, nádobí...) – stejně tak jako společenská místnost, v níž využijete zejména barevné TV/SAT. V roce 2011 jsme otevřeli hernu - billiard, stolní fotbal a elektronické šipky - využití herny je zdarma. V zimním období jistě uvítáte i uzamykatelnou lyžárnu a parkoviště přímo u domu, jehož užití je přirozeně bezplatné.

Za zmínku stojí i skutečnost, že našim hostům je k dispozici sauna - po předchozí domluvě. Ubytování Bartonička rovněž nabízí bezdrátové připojení k internetu (wi-fi) zdarma. V letním období můžete využít gril, ohniště, venkovní sezení přímo u domu a tenisový stůl. Našim hostům nabízíme slevu 10% na jízdenky ve skiareálech Kamenec (300 metrů od domu) a Šachty (2 km autem).

 Těšíme se na Vaši návštěvu!

http://www.ubytovani.bartonicka.cz

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it           

mobil: 736 24 54 64

Additional Info

  • Adrdress: Jiří Bartonička,Horní Tříč 26
  • Město: Semily 513 01
  • Phone: 736 24 54 64
  • Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Image Gallery