ČeštinaDeutschEnglish
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator
  • JoomlaWorks Simple Image Rotator

Pension Rebelka

Rodinný pension Rebelka nabízí příjemné ubytování v centru obce Vysoké nad Jizerou – Krkonoše, které je oblíbeným střediskem zimních sportů a letní turistiky. Pension Rebelka má kapacitu 55 lůžek a je vhodný pro rodiny s dětmi, malé i velké skupiny, firemní akce, školy v přírodě a lyžařské výcviky, atd. Ubytování se nachází v I. a II. poschodí. V roce 2010 proběhla rekonstrukce I. patra, které nyní disponuje 9 útulnými pokoji s vlastním sociálním zařízením o kapacitě 32 lůžek. II. patro nabízí levnější turistické ubytování s 9 pokoji o kapacitě 23 lůžek. V přízemních prostorách se nachází 2 prostorné místnosti. Jedna je vybavena velkým barem a příjemným posezením, které slouží pouze pro ubytované hosty tzv. společenská místnost, kde je umístěn velký LCD televizor, kulečník, fotbálek, šipky. Druhá místnost je využívána především školami pro různé hry, učení a stravování. V přízemí je také umístěn dětský koutek. Pension je velmi prostorný, takže není problém uskladnit vaše lyže, kola, motocykly, či jinou Vaši zábavu. Parkovaní je přímo u pensionu. Milovníci rychlých motorů si zde také přijdou na své v naší půjčovně čtyřkolek- léto a sněžných skútrů- zima. Novinkou pro letošní rok je možnost pobytu s dietním stravováním tzv. krabičková dieta.

Stravování:

Stravování je nabízeno po domluvě formou snídaně- švedský stůl, polopenze nebo plné penze, popřípadě i svačinek včetně pitného režimu. Novinkou letošního roku je nová kuchyň, která splňuje nejpřísnější kritéria systému HACCP. Jídla připravujeme v nejmodernějším konvektomatu firmy Rational, který umožňuje vařit zdravě, téměř bez tuků, ztráty minerálních látek a vitamínů. Pro mále a velké stravníky bude každý den připravena pestrá, zdravá a hlavně chutná strava.

Popis okolí:

Vysoké nad Jizerou se nachází v nadmořské výšce 703 m.n.m a je to nejvýše položené město v České republice má statut města a léta už je přezdíváno jako" Městečko nejkrásnější zimy". V blízkosti pensionu najdete dva skiareály Větrov a Šachty, které mimo jiné nabízejí mnoho zajímavých služeb, jak pro Vás i Vaše ratolesti- lyžařské školy, snowtubing, apod. Kdo naopak holduje běžeckému lyžování, je pro něho připraven běžecký okruh nebo nespočet kilometrů běžeckých tras Krkonoše, Jizerské hory. V létě můžete využít krásné okolí pro cyklistiku nebo pro pěší turistiku.


Cena již od 140 Kč - prosím kontaktujte nás ohledně přesné ceny. Samozřejmostí jsou slevy pro větší skupiny.
SLEVY DO SKIAREÁLU VĚTROV A ŠACHTY
dále slevy na snowtubing, sněžné skútry a čtyřkolky

Additional Info

  • Adrdress:
  • Město: 512 11 Vysoké nad Jizerou
  • Phone: +420724 299 375,+420 724 299 334
  • Email: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Pro zvětšení klikněte na mapu.